בית 'במה לקהילה' – צאו מהשגרה, הצטרפו לחוויה

במה לקהילה- כנסים וסדנאות בקיבוץ כרמים

בבית 'במה לקהילה' – המרכז החברתי תרבותי ובית הסדנאות בכרמים, תמצאו שפע של הזדמנויות לכנסים לכל סוגי הקבוצות.

'במה לקהילה' משלבת מקום פיזי מותאם לאירוח כנסים, מגוון סדנאות לבחירה, ואופציה לשילוב ארוחות ולינה בצימרים או באירוח הכפרי. זאת עם ייחודיות של מקום כפרי וקרוב לטבע, עם אוויר צח ואווירה טובה, במרחק פחות משעה וחצי נסיעה מהמרכז.

בתי ספר ותנועות נוער

במה לקהילה- כנסים וסדנאות בקיבוץ כרמים

בבית במה לקהילה בכרמים מתארחות קבוצות של ילדים ונוער לימי כיף, סמינרים חינוכיים וכנסים. כאן תוכלו ללמוד על ציונות וחלוציות בנגב, קיבוץ ושילוב דתיים וחילוניים לחיים משותפים, אקולוגיה וסביבה ואמנות וחוויה. ניתן לשכור את המקום לפעילויות שלכם, להזמין את הסדנאות המוצעות שלנו, או לשלב בין התוכן שלכם לתכנים הייחודיים שמציע המקום.

עד היום אירח מרכז במה לקהילה מאות קבוצות של ילדים ונוער מרחבי הארץ.

חיילי ומפקדי צה"ל

חיילי ומפקדי צה"ל

בית במה לקהילה מארח חיילים ומפקדים לימים של למידה וחוויה בעקבות הציונות המתחדשת בנגב. בנוסף, לכרמים מגיעות קבוצות אנשי קבע ובני משפחותיהם הצפויים לעבור עם מעבר בסיסי צה"ל דרומה.

באמצעות הסדנאות והחוויות הם מכירים את ההזדמנויות החדשות בנגב ופוגשים את האנשים שעשו בעצמם את המעבר. יש לציין כי במה לקהילה מוכרת כמכון חינוכי במסגרת מאגד המכונים של חיל החינוך.

גמלאים

גמלאים

בתי אבות, קבוצות גיל הזהב ומועדוני גמלאים מוצאים בית חם במרכז במה לקהילה בכרמים. כאן תוכלו להזמין סדנאות בנושאי טבע, בריאות ואקולוגיה, לשמוע הרצאות אינטלקטואליות בנושאי נגב, ציונות, קיבוציות וחלוציות או ליהנות מטיפולים מפנקים והכנת שוקולדים.

קבוצות רבות של מבוגרים כבר ביקרו ונהנו. אנחנו מזמינים אתכם להצטרף לחוויה המותאמת בדיוק עבורכם.

חברות ועסקים

במה לקהילה- כנסים וסדנאות בקיבוץ כרמים

מחפשים לצאת ליום כיף שיוציא אתכם מהקופסא? רוצים להתרחק אבל לא יותר מדי? במרכז במה לקהילה שבכרמים תקבלו יום כיף שמשלב חוויה וכיף עם תוכן ואיכות.

תוכלו לבחור בין האטרקציות והסדנאות המוצעות, ולהתאים לעצמכם את היום שהכי מתאים לחברה שלכם. אם אתם מעוניינים לקיים כנס מקצועי לחברה ומחפשים מקום – נשמח לארח אתכם, במיקום להרצאות וכמובן בשילוב הארוחות, הצימרים והאירוח של כרמים.

קבוצות מחו"ל

במה לקהילה- כנסים וסדנאות בקיבוץ כרמים

במרכז במה לקהילה מתארחות קבוצות מרחבי העולם, במטרה לחוות חיים בקיבוץ מתחדש בנגב. הקבוצות יכולות להגיע ליום בודד במסגרת ביקור בארץ, לשבוע חוויה, או לתקופה ארוכה של חיים בקיבוץ. הפעילויות משלבות את הקבוצה בחיי הקיבוץ וכוללות עבודה בענפים השונים, סדנאות שונות וסיורים להכרת האזור.

אלו משאירים חותם משמעותי בקרב המבקרים. מנחי במה לקהילה דוברי אנגלית והפעילות מותאמת לקבוצות מחו"ל.